Magazín IndustryWalk

Chodit do práce v obuvi značky Prestige?

Jaká je ideální vhodná pracovní obuv? A pokud máme opravdu rádi svoji Prestige obuv, bude něco špatného na tom ji nosit i v práci? To jsou divné otázky takto na začátek, ale přesně s tímto dotazem se na nás nedávno obrátil jeden ze čtenářů. Asi je to tím, že máme rádi tuto českou značku a sic ji chceme podporovat ve všech směrech, pokud pracujete někde na stavbě raději zvolte pevnější obuv.

Číst dál: Chodit do práce v obuvi značky Prestige?

Komíny se musí vložkovat

Co všechno odnáší stavba komínu? Není to jen na sebe nahromadit rovně cihly jako byste dělaly komínky z oblečení. Jde o velice složitý proces zahrnující několik kroků, různé technologie a procedury jak docílit všeho co nejrychleji, nejlevněji a hlavně s nejmenším bordelem okolo. V závěru, když už je komín postaven je třeba ho vyvložkovat.

Číst dál: Komíny se musí vložkovat

Pozvánka na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně

Pokud pro vaše podnikání potřebujete kvalitní stroje, tak byste neměli promeškat MSV 2016, který se koná v Brně ve dnech 3. - 7. 10. 2016. Jedná se o nejvýznamnější veletrh svého druhu ve střední Evropě. Své zástupce zde budou mít všechny oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu jako hydraulika, CNC stroje a další.

Letošním tématem je průmyslová automatizace, tak si veletrh nenechte ujít, protože se určitě dozvíte spoustu zajímavých informací, které mohou vaše podnikání posunout dopředu.

Zde najdete on-line přihlášku na veletrh a zde si můžete prohlédnout vystavovatele a jejich produkty.