Magazín IndustryWalk

Jistější půjčky

Dnes je konsolidace půjček na finančním trhu velmi žádaná. Sice vás tento produkt nezbaví vašich dluhů, ale díky němu si můžete zajistit klidnější spaní, protože si budete hlídat pouze jednu půjčku. Zjednodušeně bychom mohli říct, že konsolidace je spojení všech vašich půjček do jednoho dlouhodobého úvěru, který budete splácet jedné společnosti. Tato společnost za vás splatí všechny vaše aktuální úvěry a otevře vám nový úvěr s výhodnějším úrokem a často vám nastaví i nižší měsíční splátky.

Číst dál: Jistější půjčky

Sledujete podrobně vaše finance? Víte o nich vše? Finanční analýza vám pomůže!

Finance si sleduje snad každá firma. Ovšem sleduje správné metriky? Nejdůležitější jsou výsledky a výkon. Spousta firem sleduje pouze pocitově, jestli jejich obrat roste nebo ne. Přitom jsou mnohem relevantnější finanční metriky, které je potřeba sledovat. Nevíte jak a které? Pomůže vám finanční analýza vaší firmy. Ta odhalí veškeré finanční toky, rezervy i zisky a ztráty. Také finanční efektivitu vámi vynaložených peněz.

finanční analýza pro vaši firmu

Číst dál: Sledujete podrobně vaše finance? Víte o nich vše? Finanční analýza vám pomůže!

Proč jít do nebankovní půjčky

Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete si půjčit peníze? Nebo chcete začít realizovat své plány, ale nemáte dostatek peněžních prostředků? Pak nezoufejte, protože v dnešní uspěchané době se nejprve nakupuje, až potom šetří. Na trhu jsou k dostání nebankovní půjčky, které bývají zpravidla neúčelové, a tak si z půjčených peněz můžete koupit prakticky cokoliv. Je pouze na vás, zda z financí zaplatíte nájem, nebo si koupíte luxusní dovolenou.

Číst dál: Proč jít do nebankovní půjčky

Vyplácení exekuce

Sjednali jste si před několika lety hypotéku, ale dostali jste se do finanční tísně a nemohli jste ji nyní splácet? Nebo jste se stali obětmi kuplířské hypotéky, a tak nestíháte splátky každý měsíc platit? A byla vám v důsledku těchto problémů na nemovitost uvalena exekuce? V takovém případě je nejideálnějším řešením najít si společnost, která nabízí vyplácení exekuce. Všechny vaše závazky budou splaceny, a tak se nemusíte bát zabavení vaší nemovitosti. A získáte tak pouze jednu výhodnou hypotéku s nižšími měsíčními splátkami.

Číst dálVyplácení exekuce