Magazín IndustryWalk

Máte nemovitost a chcete ji pronajmout?

Potom se připravte na to, že musíte mít vyřešen návrh nájemní smlouvy a další otravné záležitosti, na které nemá normální pracující člověk moc času.

pronájem kanceláře

Nejlepší řešení, jak vyřešit pronájem kanceláře či jiné nemovitosti bez starostí, je oslovit realitní společnost, která se o vše postará. Takovou společností je například JLL, která má dlouholeté zkušenosti na trhu realit a tak budete mít starosti z krku.

Péče o hydrauliku

V průmyslové výrobě funguje spoustu strojů na hydraulický pohon. Hydraulické zařízení se může časem a nesprávnou údržbou opotřebovat a ztratit tak výkon nebo funkčnost. Proto je dobré věnovat pozornost péči o hydraulické filtry, které se starají o to, aby se do zařízení nebo do olejů či jiných hydraulických tekutin nedostali nežádoucí nečistoty a částice, které kladou odpor nebo zadrhávají zařízení. Jedno za čas je nutné filtry vyměnit.Výměna filtrů vám ušetří náklady, které byste museli vynaložit, pokud by se celé zařízení v důsledku zanesení pokazilo.

Kouzlo okamžiku

Existují lidé, kteří nedají dopustit na život v maloměstě, jiní zase upřednostňují ruch velkoměsta a všudy přítomné služby a komfort veřejné dopravy. Je pravda, že autobusy na vesnici či malé město jezdí jednou za uherský rok a při víkendovém výletu za zábavou, tak musíte počítat s tím, že buď někdo z účastníků nebude pít alkohol, někdo vás vyzvedne a zaveze domů, nebo zaplatíte taxislužbu.

světelná reklama

Klid vesnice í maloměsta má své kouzlo, stejně tak má své kouzlo noční velkoměsto. Ruch města v noci utichne a je vidět jen svítící okna bytů, domů, světelná reklama a lampy. Je třeba si umět vychutnávat život za každých okolností. Najděte si proto za každých podmínek důvod k tomu, mít radost.

Vydělávejte na prodeji nemovitostí

Je spousta oblastí, na kterých se dá slušně vydělat, pokud jim rozumíte. Jednou takovou jsou reality v Praze. A proč právě v Praze? Samozřejmě, že se dá vydělávat na prodeji nemovitostí i v jiných městech, ale Praha je prostě Praha. Poptávka po nemovitostech v Praze je stálá a neklesá. Je to kvůli tomu, že většina firem sídlí v Praze, je zde spousta pracovních příležitostí, rádi sem cestují turisté a zahraniční partneři také. Pokud vás láká tento typ přivýdělku, nesmíte být na mizině. Pro obchodování s nemovitostmi je třeba mít nějaký základní kapitál, abyste mohli nejdříve nakoupit a pak prodat. Pokud se spojíte s vhodnou realitní společností, můžete mít veškeré starosti spojené s prodejem i nákupem vyřešeny.

Digitální technologie

 Dnes už je velmi málo věcí, které nejsou zdigitalizované. Digitalizace některé vytlačila anebo dokonce zabila. Už prostě neexistují.

Pamatujete na dobu, kdy jsme si písničky nahrávali z rádia na kazety? Kazetám se občas zamotala páska, nebo nefungovala přetáčení a tak jsme vložili do dírky tužku a motali. 

Pak jsme nahrávali videa na VHS kazety. VHS je pro generaci Z asi neznámé slovo. Nedivili bychom se, kdyby vznikl slovník věcí minulých.

Dnes už si vše najdeme v digitální podobě na internetu a kupovat CD napadne jen zarytého fandu. Ale některé věci se s retro módou vracejí…

To ovšem neplatí pro technologie. Například digitální tisk asi nenahradí starší technologie – spíš přijde nová a lepší.

Znáte nějakou digitální věc, která dřív digitální nebyla? Napište nám ať si společně zavzpomínáme.