Magazín IndustryWalk

Kvalitní hydraulické hadice

Hledáte kvalitní hydraulické hadice? Zkuste ty od firmy Mhi servis, pro výrobu těchto hadic je používána hadicovina od předních výrobců. Hydraulické hadice jsou určeny pro dopravu hydraulických kapalin na ropné nebo vodní bázi a jspu vyrobeny z olejevzdorné syntetické pryže. Pracovní teploty jsou v rozsahu od -40°C do +100°C, špičkově hodice i do +125°C. Hydraulické hadice jsou vhodné pro stroje CAT,CATERPILLAR, JCB, LOCUST, VOLVO, CASE a mnoho dalších.
Nejpoužívanější hadice jsou 1SN - hadice s jedním kovovým opletem, 2SN - se dvěmi kovovými oplety, 4SP - hadice se čtyřmi kovovými oplety, R15 - hadice se šesti kovovými oplety. Duše jsou vyrobeny z olejivzdorné syntetické pryže a výztuži je jeden nebo více vysokopevnostních ocelových výpletů.

Hořáky TIG

Svařovací hořáky TIG se používájí pro svařování inertním plynem (TIG svařování). Jedná se zvláštní příslušenství k invertorům BT-IW 150 a BT-IW 160, tímto způsobem lze např. snadno svařovat ušlechtilou ocel. S wolframovou elektrodou lze plynulým proudem svařovat legovanou ocel. Firma TBI nabízí širokou škálu hořáků TIG i WIG a dále také poskytuje svařování MIG. Navštivte jejich stránku a zjištěte víc!

Kdy používat přísady do polévek

Přísady do polévek můžeme chápat jako běžná ochucovadla, sójové omáčky, maggi, a podobně. Přísady do polévek přidáváme v průběhu celého vaření  od počátku, až po dobu těsně před servírováním.  Jednotlivé ingredience tak budou mít čas prostoupit celou polévkou a vznikne tak jedinečný gurmánský zážitek. Přísady do polévek však mohou jídlu i uškodit. Často jsou plné soli, a proto bychom si před jejich použitím měli pořádně přečíst složení. Polévka je přeci grunt, tak si ji ochuťte.

Městský mobiliář udělá město hezčím

Je mnoho míst a ne vždy platí pravidlo, že velkoměsto je hezčí. Své kouzlo mají i malá města s historickými částmi, parky a náměstími. Všechny tyto části tvoří jeden celek a ten na nás dělá dojem. Jakož i v zařizování bytu i město se stále zařizuje a také každý jeden detail může ovlivnit náš dojem. Kdo se ale těmito detaily zabývá? Městský mobiliář dělají profesní organizace, které do detailů naplánují vše, co by mělo město mít. Lavičky v parcích nebo náměstích, odpadkové koše, stojany na kola, autobusové zastávky, informační tabule a různé vitríny. Také plakátovací tabule a jiné.

Broušení odlitků - Fruněk - INOX

Na dnešním trhu působí spousta společností, která nabízí zpracování nerezového materiálu. Ale jen zlomek z nich může nabídnout kombinaci nízké ceny a vysoké kvality. Jednou z těchto mála firem je Fruněk INOX s.r.o., která se může chlubit bohatou nabídkou služeb a produktů. Tato firma vám může nabídnout broušení odlitků, svařování, řezání a také vrtání. V neposlední řadě si zde můžete zakoupit roury, jekly, výpalky či kulatiny. Záleží pouze na vás, co potřebujete. Objednávka je rychle zpracována a výsledek práce je vám doručen na místo určení.

Číst dál: Broušení odlitků - Fruněk - INOX

Realizace interiérů

Rádi prohlížíte časopisy, kde jsou byty s útulným interiérem? Chcete mít také moderní byt, do kterého se nemusíte stydět pozvat své kamarády a příbuzné? Objednejte si designéry a odborníky, kteří nabízí realizace interiérů. Můžete si nechat udělat nábytek na míru, stavební práce a také celou řadu bytových doplňků, které je nezbytné sladit s celkovým vzhledem interiéru.

Číst dálRealizace interiérů