Magazín IndustryWalk

Křečové žíly - léčba

Zaznamenaly jste výskyt křečových žil na dolních končetinách? Měli byste neprodleně navštívit lékaře, který zahájí jejich okamžitou léčbu. Je doporučováno, aby křečové žíly – léčba byla včas zahájena, díky čemuž nedojde k vážnějším zdravotním komplikacím, jako jsou bércové vředy či trombóza. Navštivte lékaře, u něhož musíte projít nejprve vstupní prohlídkou, na jejímž základě odborník stanoví, jak bude léčba probíhat.

Číst dálKřečové žíly - léčba

Migrény

V denšní době migrénami trpí nejméně 10% populace. Migréna se projevuje bolestí hlavy, která je někdy doslova nesnesitelná a obvykle je provázena i dalšími příznaky. U některých pacientů může bolest trvat až 3 dny a být tak velmi vyčerpávající. Nejúčinnějším způsobem, jak těmto záchvatům bolesti předcházet je naučit se rozpoznat příčiny a snažit se jim vyhýbat.

Číst dál: Migrény

Tradiční čínská medicína

Nejstarší a zároveň nejrozšířenější metodou léčby je tradiční čínská medicína, jejíž kořeny sahají až do dob starších více než 5 000 let. Každý terapeut, který dnes používá praktiky čínské medicíny, se opírá o tisícileté zkušenosti a znalosti, které zde zanechala řada lékařů. Hlavní výhodou je, že medicína byla ověřena na nespočetném množství pacientů. A tak se nemůžeme divit, že se tento typ medicíny dostává v současné době do popředí.

Číst dálTradiční čínská medicína

Operace křečových žil

Trápí vás křečové žíly, které způsobují zdravotní problémy a současně působí nehezky na dolních končetinách? Navštívili jste lékaře s tím, že chcete křečové žíly odstranit? Byla vám však na základě vstupních vyšetření doporučena operace křečových žil? Nemusíte se ničeho bát, protože dnes se operace provádí laserem. Jedná se o miniinvazivní zákrok, který zabírá i u rozsáhlých varixů.

Číst dálOperace křečových žil

Léčba migrény - Oberon-medicina.cz

Migréna je chronické onemocnění, které je typické silnou bolestí hlavy. Migréna trápí hlavně ženy, které jsou kvůli nepříjemným bolestem omezeny. Jestliže zaznamenáte nepřestávající bolesti hlavy, nejčastěji na jedné straně lebky, je nezbytné začít s léčbou. Dnes může léčba migrény probíhat i přírodní cestou. Nemusíte chodit přímo k doktorovi. Zkuste tradiční čínskou medicínu, která spoléhá pouze na čistě přírodní prostředky, které mají migréně zabránit.

Číst dálLéčba migrény - Oberon-medicina.cz