Magazín IndustryWalk

Jak poznat nedostatek testosteronu?

Hormon testosteron jistě znáte ve spojitosti s mužností, mužskou silou, alfa samci, se skvělým výkonem v posteli a dlouhou výdrží. Ano, je to pravda a všechny tyto „schopnosti“ z velké části závisí na hladině testosteronu.

600x315 1 4782 trt1

Testosteron produkují varlata. Produkce ale klesá věkem a oslabuje ji i nesprávná životospráva. Přesně proto se starší muži, pivaři a kuřáci bez pohybu, ale zato s velkým bříškem, potýkají s nedostatkem testosteronu.

NEDOSTATEK TESTOSTERONU – PROBLÉM SOUČASNÝCH MUŽŮ?

Co je horší, hladinu mají sníženou i dnešní mladíci. Stačí se podívat po ulici. Chlapci nosí obtažené kalhoty, do kterých se nevejde ani sexy zadek modelky. Vídat zženštilé typy s vytrhaným obočím, s makeupem a infantilním chováním. Částečně za to může uvolněná výchova, ale slabá hladina hormonu má na věci stejný podíl.

Dále přispívá škodlivá strava. Potraviny jsou napumpované hormony, chemie číhá v ovoci a zelenině. Současná drogerie a kosmetika má schopnost měnit hladinu hormonů. Stejně tak plasty a další obaloviny. Dá se tvrdit, že téměř všechno, s čím se denně setkáme, je nějak „moderně“ upravené, až to škodí zdraví.

NEJČASTĚJŠÍ PŘÍZNAKY NÍZKÉ HLADINY TESTOSTERONU

Nízkou hladinu testosteronu dokážete spatřit i na první pohled. Svalnatý muž v nejlepší formě a s úspěchem u žen má jasně mnohem vyšší hladinu, než „vychrtlý“ a bledý správce sítě někde v podzemí.

Protože jsme lidé, podvědomě vnímáme i pachovou stopu, zvláště ženy. Proto se nedivte, pokud vaše partnerka čichá k tričku z posilovny a naopak, nemusí ji vonět vaše vyžehlená a navoněná košile ze skříně. Necítí z ní vás ani vaši mužnost. Ženy instinktivně tíhnou k alfa samcům a i jejich pach je dokáže přivábit. Stejně, jako muže vábí vůně ženy a nevadí, pokud se právě 2 dny nemyla. Zákony přírody nikdo neobejde.