Magazín IndustryWalk

2 nejdůležitější značky na trhu stomatologických zařízení

V roce 2017 budou mezi výrobci stomatologických zařízení jako minulý rok vládnout 2 největší značky, které mají v České republice menší zastoupení. Nová zubní lékaři už si zvykli na kvalitu a inovaci produktů těchto výrobců a tak je třeba o tom dát vědět i ostatním.

zubní ordinace návrh special care

KaVo - německá osvědčená kvalita

Dříve byly mezi zubními soupravami a křesly považovány za špičkové kousky od firmy Diplomat. To je však minulost. Trh křesel přebral německý výrobce KaVo. Proč? Protože nové soupravy Estetica a Life nabízí maximální komfort jak pro pacienta, tak pro zubaře a sestřičky. Vše se dá ovládat dotykově bez komplikovaných potvrzování. Křeslo se dá nastavit do opravdu pohodlné polohy.

Chcete se o zastoupení této značky dozvědět více? Navštivte showroom v Praze či Olomouci jediného českého zástupce - firmy Special Care

kavo vision souprava

Rentgeny? Už jen Gendex!

Nedílnou součástí zubařských ordinací jsou dnes rentgeny. Doposud stačily pouze 2D snímky. Hudbou budoucnosti jsou však 3D CBCT technologie, kterou vyvíjí americká firma Gendex. V Čechách dodává rentgeny Gendex opět pouze Special Care z Olomouce.

gendex

Chcete si tyto zařízení bezplatně vyzkoušet? Můžete to v showroomech jak v Praze tak v Olomouci!