Magazín IndustryWalk

Jak se nejlépe dostat na těžko přístupná místa při opravách a jiných pracích?

 vysokozdvižná plošina pro výškové práce

Potřebujete se dostat na střechu domu nebo jiné těžce přístupné místo? Máte několik možností, jak to zvládnout. Nejprve si musíte, ale dobře zmapovat terén. Poté co terén zmapujete, tak můžete začít přemýšlet nad tím jakého zvolíte pomocníka, abyste se dostali na těžko přístupné místo.

Číst dál: Jak se nejlépe dostat na těžko přístupná místa při opravách a jiných pracích?

Nerez: Materiál s mnoha užitečnými vlastnostmi

Nerezová ocel je součástí téměř každé kuchyně. Zdobí rychlovarné konvice i trouby. O nerezovém materiálu se ví, že je odolný vůči korozi. Ale věděli jste, že má tento materiál mnohem více užitečných vlastností? Kromě estetického hlediska je nerez odolná vůči oxidaci díky příměsím prvků. S nerezem se provádí navíc různé činnosti, například čištění nerezu, jeho broušení a podobně.

Číst dál: Nerez: Materiál s mnoha užitečnými vlastnostmi

Ano, dokonce i beton se může někdy zničit

Beton je jistota, beton je symbol jakési kvality, pevnosti a spolehlivosti. Když vidíme stavbu z betonu a nebo stačí to slova slyšet, tak víme, že se jedná o něco pořádného. Zkuste si to i sami. Schválně když vám řeknu: “Ten dům byl postaven z betonu”. Co to ve vás evokuje? Vsadím se, že podobně jako u mě vám do hlavy začínají naskakovat výše jmenované vlastnosti. Beton = tvrdost, pevnost, stabilita, jistota, masivnost. Ale pozor, nemusí tomu tak být vždy!

beton se může zničit

Číst dál: Ano, dokonce i beton se může někdy zničit