Magazín IndustryWalk

Traktory John Deere usnadní vaši práci

Chcete si usnadnit práci na polích? Hledáte spolehlivý přístroj s variabilním využitím? V takovém případě vsaďte na traktory John Deere. Na polích v České republice se kromě zetorů tato žlutozelená monstra objevují stále častěji. A není se čemu divit, protože tyto traktory nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou.
Současný trh uspokojí snad každého. Traktory John Deere se hodí pro soukromé použití, protože jsou k zakoupení traktory menší velikosti. Ale široké uplatnění mají tyto traktory i v zemědělském průmyslu a velkých zemědělských firmách. Nabídka je bohatá a k dostání jsou traktory v různých velikostech a s různými vlastnostmi.

Elektrokolo a jeho výhody

Když se řekne elektrokolo neboli elektrické kolo, každý by si měl představit klasické cyklistické kolo, které je však navíc opatřeno elektromotorem na předním či zadním kole. Elektromotor však může být také součástí šlapacího středu. Elektrokola získávají na oblíbenosti a mají celou řadu výhod, které oceníte také vy.

Nejžádanější jsou elektrická kola, která mají elektromotor jako asistovaný pohon a pomáhá tak při šlapání. V praxi to znamená, že jízda na kole bude svižnější, rychlejší a hlavně jednodušší. Už se nemusíte obávat kopců, které se objeví před vámi, protože jejich zdolání bude díky přítomnosti elektromotoru jednodušší.

V současné době je jízda na kole doporučovanou formou pohybu, který prospívá zdraví. S elektrickými koly však nemusíte vždy šlapat, a tak na kole začnete jezdit nejen v odpoledních hodinách ve volném čase, ale také do práce. Konečně nebudete muset platit vysoké částky za pohonné hmoty. Nejen, že s elektrickým kolem ušetříte, ale zároveň uděláte něco pro své zdraví.

Číst dál: Elektrokolo a jeho výhody

Nejlevnější pneu

Od 1. dubna řidičům odpadá povinnost jezdit na zimních pneumatikách, a tak první dubnový den můžete vyjet na silnice už na letních pneumatikách. A tak je ten pravý čas zkontrolovat jejich stav. Jestliže je hloubka dezénu na hranici, nebo menší než 1,6 mm, pak je na čase objednat nové nejlevnější pneu. Čím menší je hloubka dezénu, tím horší jsou jízdní vlastnosti vašeho vozidla. Navíc, pokud klesne pod hranici 1,6 mm, vystavujete se riziku pokuty při silniční kontrole.

Číst dálNejlevnější pneu

Potřebujete pneumatiky na traktor?

Potřebujete pneumatiky na traktor? Pak je tu pro vás firma Mands International. V jejich kategorii zemědělské pneu naleznete širokou nabídku pneumatik vhodných pro přední i zadní kola traktorů a zemědělských strojů s vlastním pohonem, dále pak pneu pro zemědělské přívěsy, plošinové vozy, kontejnery, půdní kultivátory, sekačky trávy, traktorové kultivátory a malotraktory. Vybrat si můžete ze značek jako Vredestein, Seha, Starmaxx, Mitas a Armpower. Při výběru vám rád osobně poradí vyškolený perosnál.

Číst dál: Potřebujete pneumatiky na traktor?

Prodej pneumatik Starmaxx

Starmaxx je turecký výrobce pneumatik, který klade důraz na kvalitu svých výrobků. Vývoj svých produktů neustále podporuje novými technologiemi. V současné době se pneu Starmaxx vyrábí v moderní Hi Tech továrně v Turecku, která je dílem českých specialistů ve svém oboru. Pneumatiky této značky se vyznačují vysokou úrovní zpracování. V nabídce najdete zimní a letní pneumatiky na osobní vozidla a také pneumatiky zemědělské. Bohatý sortiment uspokojí každého.

Číst dálProdej pneumatik Starmaxx