Magazín IndustryWalk

Jak nosit šperky?

Lidé nosili šperky po staletí, aby vylepšili svůj celkový vzhled nebo učinili prohlášení o stavu. I když trendy přicházejí a odcházejí, stále existují některé základní pokyny, které jsou nadčasové.

Výsledek obrázku pro briliantove sperky

 

 

Jednou z nejdůležitějších věcí je zapamatovat si, že musíte vědět, co je považováno za vhodný oděv pro každou situaci, a podle toho vybrat své šperky.

Milovnici módy vědí, že klasické i briliantové šperky umí proměnit i to sebenudnější oblečení v dokonalý model. Správné doplňky zlepší váš celkový vzhled. Ne vždy platí, že méně je více. Chcete-li ukázat dokonalé šperky, není důvod, proč to neudělat.


Šperky na každý den


Některé šperky jsou naprosto přijatelné pro nošení každý den. Pro oddané lidi je jednou z těchto položek snubní prsten. Pokud chcete sledovat čas a raději nepoužíváte svůj mobilní telefon za tímto účelem, náramkové hodinky jsou vždy přijatelné. Jednoduchý náhrdelník na památku je další kus šperku, který lze nosit denně.


Šperky do kanceláře


Když se rozhodnete šperky nosit do práce, vyberte kousky, které nejsou rušivé nebo velmi nápadné. Stále můžete ukázat svou individualitu, ale nenoste nic, co by urazilo vedení nebo klienty. Chcete-li předvést své luxusní briliantové šperky, nechte si to na slavnostní večeři.
Zde je pár tipů, jak nosit kancelářské šperky:

  1. V konzervativní kanceláři je vhodné držet se náušnic, které doplňují nebo odpovídají vašemu oblečení.
  2. V méně konzervativní kanceláři můžete nosit náušnice nebo malé kruhy, pokud se při pohybu netočí příliš zářivě nebo nezpůsobí hluk.
  3. V kreativnějším prostředí jsou přijatelné větší náušnice, ale stále je dobré vybrat ty, které nejsou hlučné, nebo rozptýlíte ostatní. Nechcete být tím otravným člověkem, který si při chůzi po chodbě vesele chrastí.


Šperky pro slavnostní události


Formální událost je čas ukázat, jak elegantní můžete být, a je čas nosit své nejlepší briliantové šperky. Přestože je přijatelné jiskřit všude, je nejlepší vybrat si jeden šperk, který zdůrazní vaši nejlepší část těla. Například, pokud máte na sobě vlasy v drdolu, můžete předvést své vysoké lícní kosti a ohromující čelist s některými briliantovými šperky nebo šperky z křišťálu. Náhrdelník s přívěskem může také přitáhnout oči diváků k vaší tváři. Pamatujte, že šperky by měly doplnit váš outfit. Přílišné nošení, dokonce i na formální událost, rozptyluje celkový vzhled.