Magazín IndustryWalk

Vyberte si správný kufr

kufrČím dál více Čechů si vybírá na dovolenou zahraniční země, a čím dál více lidí na dovolenou létá. A proto je důležité mít do letadla vhodný kufr. Správný kufr ochrání vaše věci a nezničí se po cestě v zavazadlovém prostoru. Často se také stává, že váš kufr nedorazí tam, kam vy, ale někam úplně jinam. Proto doporučujeme, abyste svůj kufr pro jistotu obalili fólii a vložili pod ni papír s napsaným městem, kam se chystáte.

A jaký kufr vám můžeme doporučit? Jednoznačně textilní a polykarbonátové kufry. Textilní kufry se vyrábění z nylonu, polyamidu nebo polypropylenu. Jedná se o kvalitní pevné látky, které nepropouští nečistoty ani vlhkost. Na letišti si jej navíc můžete nechat zabalit do fólie, aby se nepoškodil. Tento typ kufru je oblíbený hlavně pro svou nízkou hmotnosti, proto se hodí jako příruční zavazadlo.

Pokud se rozhodnete pro kufr vyrobený z polykarbonátů, pak dostanete kvalitní nepromokavý kufr, který ochrání vaše věci uvnitř kufru, takže se o ně nemusíte bát. Navíc polykarbonáty jsou odolné materiály pro poškrábání.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit