Magazín IndustryWalk

Prestige v žádném případě nepatří do starého železa

Jaká česká značka prestižní obuvi se skrývá za zlínskou firmou Moleda? Nápověda budiž obsažena ve slově prestižní. Ano, boty Prestige se stále ještě vyrábějí a spíš než aby stagnovaly v úpadku dávné slávy, stávají se znovu populární volbou a to i mezi mladými. Obuv Prestige rožšířila svůj sortiment tak, že odpovídá i módním trendům.

prestige obuv

Číst dál: Prestige v žádném případě nepatří do starého železa

Luxusní dámské prádlo

Současnému světu vládne móda. Každá žena chce být krásná a neodolatelná, chce se líbit nejen okolí, ale také sama sobě. Tento trend si módní návrháři uvědomují, a tak každou sezónu překvapí novými módními kousky. Novinky ale můžete sledovat nejen u klasického oděvu, jako jsou šaty, trička, kalhoty, ale také u spodního prádla. Ženy dnes vyhledávají luxusní dámské prádlo, které podtrhuje ženskost, zvýrazňuje styl a osobitost. Takové prádlo je šperkem každého šatníku.

Číst dálLuxusní dámské prádlo

Pracovní obuv

Vykonávání některých profesí vyžaduje kvalitní pracovní či ochranný oděv. Pokud pracujete v kanceláři, nebo jako redaktoři či manažeři, pak se této povinnosti můžete s klidným srdcem vyhnout. Jestliže je ale vaše zaměstnání v oblasti stavebnictví nebo výroby, podobně se bez pracovního oděvu neobejdete. Důležitá je také kvalitní pracovní obuv, která vám dopřeje maximální pohodlí a chrání vás před pracovními úrazy. Stojíte-li celou dobu v práci na nohou, pak na pracovní obuvi velmi záleží.

Číst dál: Pracovní obuv

Šátky na nošení dětí

Chcete vykonávat běžné činnosti, mít volné ruce, ale přitom nespustit své dítě z očí? Pořiďte si šátky na nošení dětí, díky nimž je dítě s matkou neustále v kontaktu. Vaše ratolest se bude cítit v bezpečí a vy budete schopna reagovat na jeho potřeby. Nošení v šátku prospívá také zdraví dítěte, protože se správně vyvíjí kyčle. Dítě je v takové poloze, kterou zná z dělohy, a tak se nemusíte bát, že by docházelo ke špatnému vývoji tělíčka.

Číst dálŠátky na nošení dětí

Luxusní plavky pro plnoštíhlé

Nemůžete o sobě říct, že máte míry modelky? Jste žena krev a mléko? I vy se můžete líbit svému okolí, pokud vyberete správný typ plavek. Luxusní plavky pro plnoštíhlé mají střihy, které dokonale padnou vašim plnějším tvarům. Nabídka plavek je široká a na své si přijde opravdu každá žena. K výrobě je použit kvalitní materiál a střih plavek je navržen módními návrháři tak, aby zakryl nedostatky, ale přitom lichotil.

Číst dálLuxusní plavky pro plnoštíhlé

Pracovní obuv - Repa.cz

Nenahraditelnou součástí bezpečného pracovního oblečení jsou pracovní rukavice, které využijete hlavně při manuální činnosti. Ale rukavice využijete nejen v zaměstnání, ale i při práci doma na zahradě, v dílně a podobně. Na trhu je k dostání spousta typů rukavic, a tak si můžete vybrat ty, které vám budou nejvíce vyhovovat. Kvalita a preciznost zpracování je u pracovních rukavic na prvním místě, protože mají zajistit vaši bezpečnost při práci.

Číst dálPracovní obuv - Repa.cz