Magazín IndustryWalk

Akné

V současné době je akné často skloňovaným slovem mezi mladými i staršími generacemi. Jedná se o problémy s pokožkou, které se vyskytují zejména u 85 % mladých lidí do 25 let. Jedná se o nevzhledné pupínky a zarudlá, často bolestivá místa, po kterých zůstávají jizvy. V podstatě se jedná o zánět pokožky, který je způsob ucpávajícím se vývodem mazové žlázky.

Číst dálAkné

Léčba akné

Můžete být mladá slečna v pubertě, ale také žena ve vyšších letech, ale i přesto vás může trápit akné. Jedná se o onemocnění, které trápí nejen pokožku, ale i vaši psychiku. Léčba akné by měla probíhat přírodní a přirozenou cestou. Zapomeňte na produkty, které obsahují chemické látky, jež na pokožku působí spíše negativně. Pro dlouhotrvající a efektivní zlepšení stavu pokožky byste se měli obrátit na čínskou medicínu, která je založena na čistě přírodní bázi. A to vaší pokožce prospěje.

Číst dálLéčba akné

Čínská medicína

Více než 5 000 letou tradicí se může pyšnit právě čínská medicína, která je založena na filozofické a lékařské tradici. V minulosti spousta čínských lékařů, mnichů a filozofů zjišťovala, co je pro tělo člověka to nejlepší. A samozřejmě, že generacím těchto odborníků se podařilo zjistit, že správná medicína by měla být založena na přírodě, člověku, vesmíru a hlavně duši. V čínské medicíně je nezbytné udržovat neustále dynamickou rovnováhu lidského života.

Číst dálČínská medicína

Léčba hemeroidů - Oberon-Medicína

Spousta pacientů o svých problémech s hemeroidy nemluví, i přesto že se jedná o běžné onemocnění. Hemeroidy mohou být nepříjemné a musí se léčit stejně jako každá jiná nemoc. Jedině včasnou léčbou zabráníte tomu, abyste nemuseli podstupovat chirurgický zákrok. Léčba hemeroidů je běh na dlouhou trať, s tím musíte počítat. Ne vždy se totiž podaří hemeroidy vyléčit na poprvé, a tak musíte počítat s tím, že se mohou vrátit.

Číst dálLéčba hemeroidů - Oberon-Medicína