Magazín IndustryWalk

Jak na marketingovou strategii?

Když se řekne marketingová strategie, každý by si měl představit taktický proces, jehož cílem je zlepšit stav podniku, zvýšit prodejnost a udržet konkurenční výhody. Aby byla společnost na trhu úspěšná, musí se také odlišovat od konkurence. A právě tyto odlišnosti stanovuje marketingová strategie. Cílem je zaměřit se hlavně na zákazníka a uspokojit jeho přání a potřeby.

Číst dál: Jak na marketingovou strategii?

Potisk skla

Vaše skleněné plochy mohou ode dneška nést jakýkoliv fotografický či grafický motiv. Při využití potisku skla metodou sítotisku může být vámi vybraná grafika natištěna přímo na sklo nebo aplikována pomocí čiré samolepicí fólie. Jestliže toužíte po originálních okenních rámech či výplních dveří a skříní je to řešení právě pro vás.

Číst dál: Potisk skla

Mestský mobiliár

Dnes je snáď pre každé mesto i obec dôležitý turistický ruch. Čím väčší je prísun turistov, tým viac získa město peňazí, z ktorých potom financuje vybavenia mesta. Ale aby ste si turistov vo svojom meste udržali, musíte im ponúknuť kvalitné zázemie. A jedným z predpokladov takéhoto mesta je kvalitný mestský mobiliár, ako sú vitríny s informáciou o mestách a náučných chodníkoch, lavičky pre chvíle odpočinku či odpadkové koše.

Číst dál: Mestský mobiliár

Jednotný čas a zvonění

Má vaše škola několik pater a chcete zajistit, aby v každém patře byl jednotný čas a zvonění? Chcete tím zajistit, aby všechny třídy ve škole končily stejně a měly ve svých třídách i stejný čas? Pak je ideální si pořídit hlavní hodiny, které ovládají další hodiny na škole. Ve všech třídách tak poběží čas stejně. Podle hlavních hodin se bude řídit i zvonění po celé škole, a tak nemůže dojít k situaci, že jedno patro skončí o minutu dříve než ostatní.

Číst dálJednotný čas a zvonění

Radary

Nedílnou součástí provozu na pozemních komunikacích se staly radary. Tyto informační panely určené pro měření vozidel slouží k zobrazování rychlosti projíždějícího vozidla. Jakou rychlostí se vozidlo blíží například k obci nebo městu se viditelně zobrazí na velkoplošném displeji. Radary, které jsou pozornými strážci rychlosti projíždějících vozidel, dodává odběratelům firma Bártek Rozhlasy s.r.o.

Číst dálRadary

Hliníkové vitríny

Dosluhují ve vaší obci staré vitríny, ve kterých jsou pravidelně aktualizovány informace o dění v obci? Pak investujte do nových hliníkových vitrín, které mohou nahradit staré vitríny. Nové hliníkové vitríny budou sloužit jako informační tabule pro obyvatele a také návštěvníky města. Můžete zde prezentovat informace o kulturních akcích, důležitých změnách ve městě a podobně. Je pouze na vás, co se bude ve vitrínách objevovat.

Číst dálHliníkové vitríny

Potisk plachet

Úspěšný marketing a efektivní propagace je jediná cesta k úspěchu. Pokud přemýšlíte, jak se zviditelnit a upoutat pozornost potenciálních klientů, pak vsaďte na potisk plachet. Na plachty si nechte natisknout logo své společnosti, své reklamní moto či jinou upoutávku a nechte si plachtu vyvěsit na tenisové kurty v jakékoliv části České republiky. Velká plachta upoutá pozornost návštěvníků tenisového kurtu, a tak se můžete dostat do povědomí diváků.

Číst dálPotisk plachet