Magazín IndustryWalk

Svatební dorty

Svatba a dorty patří neodmyslitelně k sobě. Na svatbu se dělají honosné svatební dorty, nejčastěji v bílé barvě, ale není to podmínkou. Jestliže chcete, aby dort na vaší svatbě vypadal skvěle, ale zároveň výborně chutnal, pak se obraťte na specializovanou firmu, která se zabývá pečením dortů. Do dortů nejsou přidávány žádné chemické přísady, ani stabilizátory, a tak jsou nejen vzhledově perfektní, ale i velmi chutné.

Číst dálSvatební dorty

Wellness pobyty Zlín

Relaxaci a příjemné zážitky v samém srdci Bílých Karpat nabízí všem zájemcům Hotel Kopanice. Wellness pobyty Zlín, které povzbudí unavené tělo a zlepší náladu, si mohou návštěvníci v hotelovém relaxačním centru rezervovat celoročně. Vyhledávané wellness pobyty Zlín si klienti volí z pestré nabídky, která zahrnuje například regenerační či relaxační víkend, zážitkové víkendy nebo aktivní víkend pro štíhlou linii.

Číst dálWellness pobyty Zlín

Hotel Zlín

Přemýšlíte, kam letos vyrazíte na letní dovolenou? Chcete zůstat v České republice a poznat další její krásnou oblast? Zavítejte do Zlína, jehož okolí vám má co nabídnout. Na každý den budete mít bohatý program. Ale v první řadě byste měli vyřešit otázku ubytování. Velmi oblíbený je hotel Zlín, který nabízí celou řadu pokojů s různým vybavením a cenou. Na své si přijdou jak milovníci komfortu, tak i turisté preferující spíše nízkou cenu ubytování.

Číst dálHotel Zlín

Ubytování Zlín

Chcete poznat nová místa v České republice? Pak zavítejte do Zlína, jehož okolí vybízí na celodenní výlety na kole, túry do přírody a také na návštěvu zdejších památek. Jestliže se budete chtít ve Zlíně na pár dní zdržet, budete hledat vhodné ubytování Zlín, které vám nabízí Hotel 66. Ubytovat se můžete v moderně zařízených pokojích, nebo v nadstandardně vybavených apartmánech. Záleží pouze na vás, kterou variantu si vyberete.

Číst dálUbytování Zlín